Spolupracujte s nami

Ste vinár, včelár, remeselník, pestovateľ alebo chovateľ a chcete sa predstaviť? Ponúkate ubytovacie alebo stravovacie služby na vidieku, zážitkové pobyty alebo iné agroturistické zážitky? Ste firma ponúkajúca záhradné stroje, nástroje a iné záhradnické potreby, stavebný materiál, zariadenie do kuchyne, kuchynské prístroje alebo výrobky, ktoré potrebuje každý vinohradník, chovateľ, včelár, domáci kutil či pestovateľ? Organizujete veľtrh, výstavu alebo chystáte inú udalosť, o ktorej chcete dať vedieť?

Nemíňajte peniaze na klasickú inzerciu v databázach medzi stovkami firiem. Prihovorte sa vašim budúcim ale aj súčasným zákazníkom a fanúšikom tak, aby mali možnosť vás spoznať a začať budovať vzťah práve ku vašej značke. Pomôžeme vám zviditeľniť vašu prácu, vaše myšlienky, hodnotu vášho výrobku a výsledky vašej práce.

Čo pre vás môžeme urobiť?

  • napíšeme o vás článok, ktorý budú ľudia čítať a zdieľať ďalej
  • urobíme s vami rozhovor
  • umiestníme u nás váš banner tak, aby tvoril prirodzenú súčasť webstránky a priviedol ku vám vašich budúcich zákazníkov
  • dáme do našich textov odkaz na váš výrobok
  • pomôžeme vám zviditeľniť sa na sociálnych sieťach

Ako môžeme spolupracovať?

Stačí, ak nás kontaktujte kontaktného formulára a napíšete nám, o aký typ spolupráce by ste mali  záujem. Ak neviete presne čo chcete, ale  zaujala vás možnosť zviditeľniť sa a chcete vedieť, ako takáto spolupráca môže fungovať, radi vám  zodpovieme všetky otázky a poskytneme údaje dôležité pre vaše rozhodovanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *