O spoločnosti

Čas čítania: 2 min.

Dimensions Consulting Services s.r.o. vznikla v roku 2013 ako vzdelávacia spoločnosť poskytujúca firemné vzdelávanie a kariérové poradenstvo. Dnes v spolupráci s externými spolupracovníkmi poskytujeme služby v oblastiach:

O mne

Od roku 2002 som sa venovala výberu a náboru zamestnancov, viedla som tímy, riadila som zaujímavé medzinárodné projekty. Zvyknem však s nadsázkou hovorievať, že všetko čo viem o plánovaní času a efektivite, som sa naučila v kuchyni v Northamptone a všetko, čo viem o komunikácii a vzťahoch, ma zase naučili deti a učitelia v škole, kde som pracovala. Zvyšok som si prečítala v múdrych knihách od autorov ako Erich Fromm, Viktor Frankl, C. G. Jung, Ctibor Bezděk, Stephen Covey, Thomas Moore, Karen Horney, Eric Berne, Thomas A. Harris, Brené Brown, Pema Chodron a mnohí ďalší.

Životná skúsenosť

V dobe „Zamatovej revolúcie“ som bola príliš malá na to, aby som rozumela, čo sa deje politicky, ale dosť veľká na to, aby som vnímala strach a obavy dospelých. Zmeny otriasli pracovným svetom našich rodičov a mnohí z povojnovej generácie ich neustáli. Nedokázali sa prispôsobiť zmene, či už vedomostne alebo psychicky. Namiesto toho, aby zmobilizovali svoje sily, rýchlo si osvojili nové vedomosti a zdravo zariskovali, mnohých premohla frustrácia, strach a pocit krivdy. Vtedy som sa rozhodla, že ak nechcem byť  obeťou okolností, tak musím očakávať neočakávané.

Odborná prax

Vďaka mojej práci som mala možnosť úzko spolupracovať s exekutívnymi riadiacimi pracovníkmi a mohla som tak nazrieť do ich kuchyne, ako sa robia strategické rozhodnutia, aké otázky je dôležité pýtať sa, ako zvažovať riziká, kedy dať na intuíciu a kedy čítať tvrdé fakty a čísla. To, že som mohla viesť pracovné pohovory s odborníkmi z najrôznejších oblastí výroby, IT, financií, obchodu a iných odvetví ma naučilo klásť (si) dobré otázky, robiť správne rozhodnutia, prevziať zodpovednosť za svoj život a plniť si sny.  Veľakrát sa mi pri analýze (ne)úspešných kariér uchádzačov o zamestnanie potvrdilo to, čo povedal Charles Darwin; že v prírode prežijú najprispôsobivejší. Prispôsobovisť znamená okrem iného aj nerezignovať na vlastný rozvoj.

Štúdium

Milujem učenie sa formálnymi aj neformálnymi cestami. Absolvovala som rôzne semináre a vzdelávacie aktivity v oblasti sebarozvoja, ako napríklad polročné štúdium NLP Practitioner, desaťdenný výcvik koučov metodikou Soulwork (modul Vzťahy a systemická analýza). Z odborných vzdelávacích aktivít, ktoré som ukončila národnými platnými skúškami spomeniem školenie Personalistika a mzdy akreditované Ministerstvom školstva SR, Copywriting pre efektívny on-line recruitment s britským diplomom. Som držiteľkou akreditovaného osvedčenia Lektor. Od roku 2013 si za meno môžem písať titul MBA.

Nesľubujem zázraky na počkanie ani nemožné do troch dní, ale zodpovedný a profesionálny prístup, založený na 15 ročných skúsenostiach a realite namiešanej s trochou optimizmu, tvorivosti a inšpirácie. Ak vás zaujíma ako prebieha spolupráca, ceny za služby a aktuálne termíny, napíšte mi.